KURJERZY

KURJERZY

KurJerzy.pl to platforma internetowa, która pozwala wybierać, a następnie kupować najkorzystniejsze usługi kurierskie na rynku. Przyjrzyjmy się bliżej temu portalowi i sprawdźmy jego największe zalety.

Co to jest KurJerzy.pl?

KurJerzy.pl to jeden z największych serwisów internetowych w Polsce, za pomocą których można zamówić usługi kurierskie.

Serwis deklaruje, że posiada około 230 tys. klientów, dla których wysłał około miliona przesyłek. Ponadto platforma oferuje bardzo zaawansowaną obsługę klienta.

Każdy z klientów ma możliwość internetowego oraz telefonicznego składania zamówień.

Jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla osób, które nie są zbyt zaznajomione z używaniem komputera (np.niektóre osoby starsze).

Opcja sprawdzi się również w przypadku osób, które nie mają w danym momencie czasu lub dostępu do internetu, a potrzebują pilnie zlecić wysłanie paczki.

W przypadku pojawienia się problemów można je rozwiązać telefonicznie lub online z konsultantem.

Firma KurJerzy rozwija się dynamicznie, ale cały czas dąży do doskonalenia swoich usług oraz jest otwarta na sugestie swoich klientów.

Co wyróżnia platformę KurJerzy.pl?

Czym KurJerzy.pl różni się od tradycyjnej firmy kurierskiej?

Czytając powyższy opis, można się zastanawiać, czemu ta platforma jest w ogóle przedmiotem artykułu. Skoro nie różni się praktycznie niczym od tradycyjnych firm kurierskich i ich stron internetowych.

Otóż KurJerzy pełni usługi z zakresu pośrednictwa, a sam nie jest firmą kurierską. Tutaj rodzi się jednak kolejna wątpliwość.

W końcu niejedna osoba uzna, że pośrednictwo może oznaczać wyższe stawki i dodatkowe marże. Jednak KurJerzy oferuje stawki hurtowe.

Spowodowane jest to oczywiście faktem, że ta platforma – jako klient danej firmy kurierskiej – zleca jej liczne wysyłki. Co z kolei korzystnie wpływa na ceny jednostkowe dla poszczególnych klientów.

Dodatkowo platforma posiada licencję transportową, która jest zgodnie z polskim prawem, wymogiem dla firm pośredniczących w zakresie usług transportowych.

Oznacza to, że firma spełnia wszystkie wymogi, które są konieczne by pośredniczyć w organizacji transportu. Jest to taka sama licencja, jaką muszą posiadać m.in. firmy spedycyjne.

KurJerzy.pl współpracuje z największymi firmami kurierskimi na rynku

Współpraca z największymi firmami kurierskimi

KurJerzy ma być nowoczesną platformą, która zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Jedną z podstawowych zasad pozwalających na osiągniecie wysokiego poziomu usług jest współpraca z największymi i tym samym najbardziej sprawdzonymi firmami kurierskimi.

KurJerzy współpracuje z następującymi firmami kurierskimi: UPS, DHL, GLS oraz GEIS. Pośredniczenie w organizacji usług transportowych dla firm oraz prywatnych osób jest korzystne m.in. z tego względu, że pozwala wybrać najlepszą ofertę.

Bardzo ciężko byłoby nam zweryfikować oferty tych wszystkich czterech firm kurierskich. Trzeba przecież wziąć pod uwagę koszt przesyłki, czas realizacji, podejście do klienta czy system rozwiązywania reklamacji.

W przypadku korzystania z usług portalu takiego jak KurJerzy.pl to on za nas weryfikuje stawki oraz wiele innych istotnych aspektów, a następnie wybiera najkorzystniejszą dla nas opcję.

[wpsm_box type=”info” float=”none” text_align=”left”]Sprawdź aktualny cennik kurierów.[/wpsm_box]

Zalety serwisu KurJerzy.pl

Korzyści płynące ze stosowania platformy

Już po przeczytaniu kilku pierwszych akapitów można wyciągnąć wnioski, świadczące o tym, że korzystanie z usług KurJerzy.pl, może w znacznym stopniu ułatwić korzystanie z usług firm kurierskich.

[wpsm_box type=”info” float=”none” text_align=”left”]Oto największe zalety platformy:

  • Po pierwsze KurJerzy.pl oszczędza czas, wykonując za nas całą pracę związaną z wyszukaniem najkorzystniejszej oferty.
  • Równie istotną kwestią są bardzo atrakcyjne ceny. Stawki za usługi są mniejsze niż w sytuacji, kiedy korzystalibyśmy z usług konkretnej firmy kurierskiej.
  • Serwis KurJerzy.pl zapewnia nam bardzo wysoki poziom obsługi klienta oraz możliwość zlecania wysyłki zarówno przez telefon, jak i online. Dodatkowo KurJerzy.pl umożliwia kontakt telefoniczny i internetowy z konsultantem.
  • Kolejną zaletą platformy, jest bezpieczeństwo świadczonych usług. Firma posiada odpowiednie licencje oraz dba o nasze dane osobowe zgodnie z nowymi przepisami.
  • Ogromnym plusem jest proces reklamacyjny, który ma przebiegać bardzo sprawnie. Reklamacje są rozwiązywane poprzez serwis KurJerzy, a nie poszczególne firmy kurierskie. Co ciekawe za niedoręczoną paczkę klient ma dostać zwrot w wysokości 150% kosztów jej wysyłki.
  • Użytkownicy portalu mogą liczyć również na kody promocyjne i okolicznościowe bonusy.[/wpsm_box]

Jaki widać, liczne korzyści płynące z użytkowania serwisu mogą zachęcić wielu nowych klientów. A także pomóc w utrzymaniu tych, którzy już skorzystali z jego usług.

Platforma KurJerzy.pl - jak z niej korzystać?

Jak korzystać z serwisu KurJerzy.pl?

Skorzystanie z usług serwisu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku portali firm kurierskich. Trzeba stworzyć zatem swoje konto, czyli dokonać rejestracji.

Następnie należy zalogować się do serwisu. Wówczas wystarczy dodać przesyłkę do swojego konta. Wymaga to od nas dodania jej wagi, wymiarów, typu (np. czy to koperta, paczka, paleta).

Oczywiście konieczne jest także podanie adresu odbioru i dostarczenia. Wówczas system wybiera i porównuje opcje. Po wysłaniu paczki można ją śledzić także za pomocą serwisu.

To bardzo wygodne, że nie trzeba już się przekierowywać do kolejnych stron firm kurierskich.

Jeżeli nie jesteśmy jeszcze zdecydowani, czy aby na pewno chcemy się zarejestrować w serwisie i skorzystać z jego usług, możemy bliżej poznać ofertę.

Na stronie dostępny jest cennik, który umożliwia oszacowanie kosztu wysyłki. Dodatkowo serwis oraz charakterystykę rynku transportowego można poznać bliżej zapoznając się z blogiem KuraJerzego.

Można tam znaleźć aktualności z branży transportowej oraz bardzo ciekawe i pouczające artykuły. Zwłaszcza gdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tym tematem.

Jak widać KurJerzy pl to pewna innowacja na rynku usług transportowych. Jest to rozwiązanie nastawione zdecydowanie na wysoką obsługę klienta oraz zaoszczędzenie jego cennego czasu.

To bardzo wartościowy pomysł, zwłaszcza w naszych czasach, kiedy każdy jest tak bardzo zabiegany i ma milion spraw na głowie. Nawet, gdy na co dzień rzadko zdarza nam się wysyłać paczki, warto zapoznać się z ofertą tej firmy.

Jeśli natomiast nadal masz wątpliwości co do tego, jak zamówić kuriera i wysłać paczkę bez wychodzenia z domu – zapoznaj się z naszym praktycznym poradnikiem.

Recenzja serwisu KurJerzy.pl jest subiektywną oceną autora. W treści znajdują się linki afiliacyjne.